9 najlepszych wtyczek galerii filmów na YouTube dla WordPress

Dodawanie filmów z YouTube do postów na blogu WordPress jest bardzo łatwe. Ale jeśli chcesz dodać galerię wideo YouTube w WordPress, potrzebujesz do tego wtyczki. Wtyczki te nie tylko wyświetlają filmy z YouTube w galerii, ale także optymalizują ładowanie filmów pod kątem szybkości i SEO. W tym artykule wybraliśmy ręcznie jedne z najlepszych wtyczek galerii wideo YouTube dla WordPress.


Każda z tych wtyczek YouTube do WordPress ma własny zestaw funkcji i wszystkie są dostępne za darmo.

1. Galeria Envira

Galeria Envira

Envira Gallery to najlepsza wtyczka galerii WordPress, która zawiera dodatek do filmów.

Envira pozwala tworzyć galerie z filmów na YouTube, Vimeo, Wistia, a nawet z własnych filmów WordPress.

Możesz wyświetlać swoje galerie, paginować galerie, otwierać filmy w lightbox i więcej.

Jest również wyposażony w łatwy w użyciu widget. Możesz przeciągnąć i upuścić go na pasku bocznym i wyświetlić galerię wideo w dowolnym obszarze gotowym dla widgetów.

2. Prosta galeria YouTube

Prosta galeria YouTube

YouTube Simple Gallery to bardzo prosta i łatwa w użyciu wtyczka galerii YouTube. Używa niestandardowych typów postów, aby dodawać filmy, a nawet kategoryzować filmy. Wtyczka zawiera krótki kod, który można wstawić z ekranu edytora postów. Po aktywacji automatycznie tworzy stronę galerii wideo zawierającą krótki kod. Możesz edytować tę stronę i skrót do własnych potrzeb.

Wtyczka otwiera filmy w ładnym okienku lightbox. Możesz kontrolować rozmiar wideo i miniatury na stronie ustawień wtyczki. Jedną wadą wtyczki jest to, że wyświetla filmy w zwykłym formacie listy. Jeśli jednak znasz trochę CSS, możesz łatwo przekształcić go w responsywną siatkę.

3. Prezentacja YouTube

Prezentacja YouTube

YouTube Showcase to kolejna łatwa w użyciu wtyczka YouTube do WordPress. Wykorzystuje niestandardowe typy postów do filmów. Możesz dodawać kategorie i tagi do swoich filmów oraz dodawać filmy zgodnie z opisem. Po aktywacji wtyczka może automatycznie skonfigurować stronę galerii wideo. Zawiera również dwa łatwe w użyciu widżety do polecanych filmów i najnowszych filmów.

Domyślny układ galerii jest od razu piękny. Pozwala użytkownikom przeglądać wszystkie filmy bez opuszczania strony.

4. YourChannel: kanał YouTube w Twojej witrynie

Twój kanał

Jeśli zarządzasz własnym kanałem YouTube lub lubisz kręcić filmy, YourChannel oferuje najłatwiejszy sposób szybkiego pokazania swoich filmów. Wystarczy wprowadzić identyfikator użytkownika lub kanału, aby pobrać filmy za Ciebie. Oprócz tego pobierze również obraz baneru kanału, liczbę subskrybentów i liczbę wyświetleń, przesłane pliki, listy odtwarzania itp..

Możesz łatwo dodać prezentację swojego kanału w dowolnym poście lub stronie WordPress, używając prostego krótkiego kodu. Pozwala także wybrać rozmiar miniatury, wyświetlanie metadanych, ustawienia przycisków odtwarzania itp.

5. Galeria wideo WordPress

Galeria wideo WordPress

Wtyczka WordPress Gallery Gallery to potężna i wysoce konfigurowalna wtyczka galerii YouTube dla WordPress. Jest wyposażony we wbudowany odtwarzacz HD flv i może wyświetlać Twoje filmy w niestandardowych skórkach w jakości HD. Domyślne ustawienia powinny działać dla większości stron internetowych, ale jeśli chcesz je zmienić, znajdziesz wiele opcji, aby zrobić wszystko, co chcesz..

Wtyczka zawiera kilka przykładowych filmów i automatycznie tworzy stronę galerii filmów. Możesz po prostu przejść do strony i zobaczyć, jak wyglądałaby Twoja galeria. Gdy będziesz zadowolony, możesz dodać domyślne filmy i dodać własne.

6. Workbox Video z Vimeo & Wtyczka YouTube

Wtyczka wideo Workbox YouTube

Wtyczka Workbox Video współpracuje z YouTube, Vimeo i Wistia. Pozwala łatwo tworzyć galerie wideo, po prostu dodając adresy URL wideo. Wtyczka zawiera obszerną stronę ustawień, która pozwala kontrolować i dostosowywać galerię filmów. Możesz dodać galerię wideo do dowolnego posta lub strony WordPress za pomocą skrótów.

Najlepsze jest to, że możesz tworzyć wiele galerii z różnymi filmami. Dzięki temu możesz podzielić swoje filmy na kategorie, tematy lub kanały.

7. Galeria uTubeVideo

Galeria wideo uTube

Wtyczka uTubeVideo Gallery to bogata w funkcje wtyczka galerii wideo dla WordPress. Umożliwia tworzenie wielu galerii i dodawanie ich do postów i stron WordPress. Galeria uTubeVideo automatycznie pobiera miniatury filmów i zapisuje je w pamięci podręcznej w witrynie WordPress, co powoduje szybsze ładowanie strony.

8. WPG Cool Gallery

WPG Cool Gallery

WPG Cool Gallery to łatwa w użyciu, responsywna wtyczka galerii na YouTube i Vimeo. Wyświetla wideo w ładnym układzie siatki. Filmy są wyświetlane w ładnym oknie podręcznym. Możesz dodawać galerie do postów i stron WordPress za pomocą skrótów. Wtyczka ładuje również filmy z wywołaniami ajax, pozwalając użytkownikom zobaczyć wszystkie filmy na tej samej stronie.

9. Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery zapewnia szybki i łatwiejszy sposób zarządzania filmami na YouTube w WordPress. Wystarczy wkleić adresy URL wideo, aby automatycznie pobrać szczegóły filmu z YouTube. Możesz tworzyć nieograniczoną liczbę galerii i łatwo dodawać te galerie do postów lub stron WordPress za pomocą shortcode.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą darmową wtyczkę galerii YouTube dla Twojej witryny WordPress. Możesz także zapoznać się z tymi przydatnymi wskazówkami na YouTube, aby urozmaicić swoją witrynę WordPress filmami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map