9 najlepszych wtyczek WordPress na Facebooku, aby rozwijać swój blog

Czy szukasz najlepszych wtyczek Facebooka do WordPress? Facebook to największa na świecie platforma mediów społecznościowych z ponad 1 miliardem aktywnych użytkowników. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki WordPress na Facebooku, aby pomóc Ci rozwinąć bloga i zwiększyć ruch.


Najlepsze wtyczki Facebooka do WordPress

1. Wspólne liczby

Wspólne liczby

Shared Counts to jedna z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress. Umożliwia łatwe dodawanie przycisków udostępniania społecznościowego do postów WordPress, w tym przycisku udostępniania na Facebooku.

Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności i może dokładnie pokazywać liczbę akcji na Facebooku, Twitterze, LinkedIn i innych. Ma wiele stylów przycisków, które pozwalają wybrać ten, który najlepiej wygląda na Twojej stronie.

2. Niestandardowy kanał na Facebooku

Niestandardowy kanał na Facebooku

Niestandardowy kanał Facebook pozwala wyświetlać posty ze strony Facebook na stronie WordPress. Ten niestandardowy kanał na Facebooku jest responsywny, przyjazny dla SEO i można go dostosowywać. Możesz nawet pobierać wiele kanałów z różnych stron na Facebooku i wyświetlać je w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu.

Możesz utworzyć nową stronę dla swojego kanału na Facebooku lub wyświetlić ją na pasku bocznym swojego bloga. Wtyczka jest zoptymalizowana pod kątem szybkości i sprawia, że ​​super łatwa jest zmiana kolorów / stylów kanałów z obszaru administracyjnego WordPress. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat tworzenia niestandardowego kanału Facebook na WordPress.

3. Pixel Cat – Facebook Pixel

Pixel Cat - Facebook Pixel

Pixel Cat Facebook Wtyczka Pixel umożliwia dodanie piksela przekierowującego Facebooka do witryny WordPress. Ten piksel pozwala wyświetlać dostosowane reklamy użytkownikom Facebooka, którzy odwiedzili Twoją witrynę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym artykułem, w jaki sposób zainstalować piksel przekierowujący Facebooka w WordPress.

Oprócz ułatwienia instalacji piksela Facebooka w WordPress, ta wtyczka pomaga również śledzić klientów WooCommerce i wyświetlać im lepsze reklamy w kanałach Facebooka.

4. Recenzje na Facebooku

Recenzje na Facebooku

Wtyczka Facebook Reviews pozwala wyświetlać opinie na Facebooku na stronie WordPress. Jest wyposażony w łatwy w użyciu widget, który pozwala połączyć witrynę ze stroną na Facebooku i wyświetlać opinie użytkowników Facebooka.

Pomaga to dodać dowód społecznościowy do swojej witryny i zbudować zaufanie do swojej marki. Darmowa wersja działa dobrze, ale będziesz potrzebować wersji pro, aby wyświetlać recenzje w formacie fragmentów rozszerzonych Schema.org.

5. Facebook Widget

Widżet Facebook

Wtyczka Facebook Widget pozwala łatwo dodać wtyczkę strony Facebook do paska bocznego bloga. Jest niezwykle łatwy w użyciu i zawiera krótki kod, którego można użyć do wyświetlenia pola Lubię to w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Ma takie same opcje dostosowywania, jak domyślna wtyczka strony na Facebooku. Możesz wyświetlać lub ukrywać zdjęcia profilowe, okładkę strony, dostosowywać szerokość / wysokość i wybierać język.

6. Nextend Social Connect

Nextend Logowanie społecznościowe

Wtyczka Nextend Social Connect pozwala użytkownikom rejestrować się i logować na stronie za pomocą ich profili społecznościowych. Obsługuje logowanie za pomocą Facebooka, Google i Twittera.

Działa płynnie z domyślnymi formularzami logowania i rejestracji WordPress, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość korzystania z Facebooka lub domyślnej metody rejestracji. Po rejestracji użytkownicy mogą w dowolnym momencie odłączyć swoje konto społecznościowe, odwiedzając stronę swojego profilu użytkownika w obszarze administracyjnym.

7. AccessPress Facebook Auto Post

Jak sama nazwa wskazuje, post Auto AccessPress na Facebooku pozwala automatycznie udostępniać nowe artykuły na stronie lub profilu na Facebooku. Po aktywacji musisz połączyć się ze swoim profilem i autoryzować witrynę.

Pozwala wybrać treść, którą chcesz udostępnić: posty, strony i niestandardowe typy postów. Możesz nawet wyłączyć udostępnianie jednego elementu przed jego opublikowaniem. Szczegółowe instrukcje konfiguracji znajdują się w naszym artykule na temat automatycznego publikowania postów na Facebooku z WordPress.

8. WP Osadź Facebook

WP Osadzanie Facebooka

WP Embed Plugin Facebook ułatwia osadzanie wydarzeń, stron, profili i filmów z Facebooka na stronie WordPress.

Możesz go również użyć do dodania przycisku „Lubię to” lub „Udostępnij” na Facebooku. Wtyczka zawiera przydatny krótki kod, którego można użyć do osadzania różnych elementów w dowolnym miejscu witryny. Zawiera również naprawdę dobrą dokumentację, która pomoże Ci w pełni wykorzystać.

9. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO to kompletna wtyczka WordPress SEO na rynku. Oprócz dodawania metatagów SEO, robi wiele innych rzeczy, aby poprawić swoją stronę internetową, w tym funkcje społecznościowe.

Możesz go użyć do naprawy nieprawidłowego problemu z miniaturami Facebooka i automatycznego dodawania metatagów Facebook Open Graph do każdej strony w witrynie. Możesz także pozwolić wyszukiwarkom odkryć profile mediów społecznościowych powiązane z Twoją witryną.

To wszystko, mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci odkryć najlepsze wtyczki WordPress na Facebooku, aby rozwinąć bloga. Możesz także zapoznać się z tymi praktycznymi wskazówkami, aby zwiększyć ruch w witrynie WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map