Jaka jest najlepsza wtyczka kalendarza WordPress?

Szukasz najlepszej wtyczki kalendarza WordPress dla swojej witryny? Wtyczki kalendarza WordPress mają wiele różnych funkcji. Niektóre zostały stworzone z myślą o prostym zarządzaniu zdarzeniami, podczas gdy inne są bardziej złożone z funkcjami rezerwacji, biletów i planowania. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki kalendarza WordPress dla Twojej witryny.


Najlepsze wtyczki kalendarza WordPress

Jak wybrać wtyczkę kalendarza do WordPress?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje wiele różnych rodzajów wtyczek kalendarza WordPress dostosowanych do potrzeb różnych użytkowników.

Niektóre wtyczki kalendarza są proste, co pozwala tylko wyświetlać wydarzenia w kalendarzu. Inne mają bardziej zaawansowane funkcje, takie jak spotkania i rezerwacje, planowanie, sprzedaż biletów i integracja z usługami stron trzecich, takimi jak Kalendarz Google.

Musisz wybrać wtyczkę, która spełni twoje wymagania. Na przykład, jeśli chcesz sprzedać bilety na wydarzenie, kalendarz z funkcją rezerwacji może nie być dla Ciebie odpowiedni.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek kalendarza WordPress, które możesz wypróbować.

1. Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń to potężny system zarządzania wydarzeniami dla Twojej witryny WordPress. Jest bogaty w funkcje, ale niezwykle łatwy w użyciu ze względu na zgrabny interfejs użytkownika, który wtapia się w obszar administracyjny WordPress.

Kalendarz wydarzeń umożliwia łatwe dodawanie wydarzeń i zarządzanie organizatorami / obiektami. Możesz wybrać wyświetlanie Map Google dla swoich lokalizacji. Strona ustawień wtyczki daje Ci pełną kontrolę nad tym, jak chcesz zarządzać wydarzeniami i kalendarzem.

Chcesz sprzedać bilety na swoje imprezy? Kalendarz wydarzeń ma opłacone dodatki do integracji z WooCommerce, Eventbrite i innymi.

2. Kalendarz wydarzeń All in One

Wszystko w jednym kalendarzu wydarzeń

Kalendarz wydarzeń All in One to potężna wtyczka do zarządzania wydarzeniami dla WordPress. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że ​​korzystanie z niego jest wyjątkowo łatwe nawet dla początkujących. Możesz łatwo dodawać wydarzenia, sortować je na kategorie / tagi i wybierać spośród trzech wbudowanych motywów do wyświetlania kalendarza. Możesz także wyświetlać swoje miejsca wydarzenia za pomocą Google Maps bezpośrednio przy szczegółach wydarzenia.

Możesz dostosować motyw kalendarza, wybierając różne kolory. Umożliwia także dodawanie wydarzeń z dowolnego innego kalendarza obsługującego format iCal, w tym Kalendarz Google. Nie ma integracji sprzedaży biletów, ale możesz dodawać adresy URL do zewnętrznych usług biletowych.

3. Mój kalendarz

Mój kalendarz

Mój kalendarz to kolejne bezpłatne i wydajne rozwiązanie do zarządzania wydarzeniami dla WordPress. Obsługuje wiele kalendarzy, grup wydarzeń, kategorii i lokalizacji. Jest również wyposażony w generator krótkich kodów i widżety, dzięki czemu możesz łatwo dodawać kalendarze do swoich postów, stron lub pasków bocznych.

Jest to wysoce konfigurowalna wtyczka z rozbudowaną stroną ustawień. Możesz kontrolować prawie każdy aspekt wyświetlania kalendarza na interfejsie. Jest wyposażony w sześć wbudowanych skórek do wyświetlania kalendarza.

Dla zaawansowanych użytkowników dostępny jest edytor stylów do przesyłania własnego niestandardowego CSS. Obsługuje także wyświetlanie mapy Google na stronie pojedynczego wydarzenia oraz w wyskakującym oknie zdarzenia.

4. Prosty kalendarz

Prosty kalendarz

Kalendarz Google Events przenosi Kalendarz Google na Twoją stronę WordPress. Możesz tworzyć wydarzenia i zarządzać nimi za pomocą Kalendarza Google. Ta wtyczka po prostu wyświetla te zdarzenia w Twojej witrynie. Wystarczy podać adres URL kanału Kalendarza Google.

Wtyczka zawiera potężny zestaw funkcji. Możesz kontrolować wyświetlanie kalendarza i wydarzeń za pomocą skrótów. Możesz nawet kontrolować wygląd kalendarza za pomocą niestandardowych arkuszy stylów.

Wtyczka nie obsługuje systemu sprzedaży biletów, ale nadal możesz korzystać z usług firm zewnętrznych, aby sprzedawać bilety na wydarzenia i wprowadzać adres URL strony biletów bezpośrednio na liście wydarzeń w Kalendarzu Google.

5. Kalendarz rezerwacji

Kalendarz rezerwacji

Jak sama nazwa wskazuje, Kalendarz rezerwacji to wtyczka do zarządzania rezerwacjami dla WordPress. Umożliwia dodanie kalendarza do interfejsu witryny, w którym użytkownicy mogą wypełnić prosty formularz, aby przesłać prośbę o rezerwację. Następnie możesz zaakceptować lub odrzucić ich prośbę o rezerwację.

Kalendarz rezerwacji jest wyposażony w obsługę CAPTCHA, aby uniknąć spamu. Możesz kontrolować, kto może dodać rezerwację w obszarze administracyjnym. Wadą wtyczki jest to, że w bezpłatnej wersji wtyczki nie można dodawać nowych pól wprowadzania formularza rezerwacji.

Można go wykorzystać do rezerwacji dowolnego rodzaju usługi. Jeśli jednak szczególnie szukasz systemu rezerwacji hoteli, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak dodać system rezerwacji pokoi hotelowych w WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wybrać najlepszą wtyczkę kalendarza dla Twojej witryny WordPress. Inne rekomendacje wtyczek znajdziesz na naszej liście niezbędnych wtyczek WordPress dla Twojej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map